تماس با ما:: جهش ژرف آوید
خدمات ماشین آلات :: جهش ژرف آوید
ماشین آلات :: جهش ژرف آوید
ماشین آلات :: جهش ژرف آوید
درباره ما:: جهش ژرف آوید
جهش ژرف آوید :: Gahesh Jarf Avid
جهش ژرف آوید :: Gahesh Jarf Avid
درباره ما:: جهش ژرف آوید
ماشین آلات :: جهش ژرف آوید
خدمات ماشین آلات :: جهش ژرف آوید
تماس با ما:: جهش ژرف آوید

خانه

درباره ما

محصولات

خدمات

تماس باما

معرفي:


موسسين جهش ژرف آويد با حدود سه دهه (از سال 1360) فعاليت گسترده و موفق بر پايه روندهاي نوين و قابل اطمينان در زمينه توليد محصولات آرايشي و بهداشتي، پس از کسب تجربه در صنعت، در کنار اين فعاليت دست به فعاليت هاي بازرگاني در زمينه تامين ماشين آلات مورد نياز در صنايع آرايشي، بهداشتي و دارويي در بين توليد کنندگان داخلي معتبر و شناخته شده زده است. اين شرکت همچنين در زمينه صادرات محصولات داخلي به خارج از کشور فعاليت دارد.


ما بر اين باوريم که در سال هاي گذشته توليدکنندگان صنايع مختلف داخلي نشان دادند که با بهره گيري از دانش فني روز دنيا و همکاري و استفاده از نيرو هاي متخصص و امکانات داخلي همانند يک چرخه مي توان محصولي مطابق با استاندارد هاي بين المللي را با کيفيت بالا توليد کرد و در اين ميان مي توان صنايع شوينده، آرايشي و بهداشتي را يکي از پيشگامان اين روند رشد و پيشرفت ناميد.


شرکت جهش ژرف آويد تمايل دارد که عضو موثري در اين چرخه باشد و همواره در کنار صنعت تمامي توان خود را در بروزآوري با پيشنهاد ماشين آلات با کيفيت و موثر به صنايع کشور به کار ببندد، به طوري که کانال ارتباط علمي و پشتيباني قابل اعتمادي بين توليد کنندگان داخلي و تامين کنندگان خارجي که نمايندگي انحصاري آن ها در اختيار اين شرکت مي باشد، ايجاد نمايد.

 

اميد است بتوان در آينده نه چندان دور، اين صنعت را به جايگاه اعلا در سطح بين المللي رساند و رسالت خود را در اين زمينه به پيش بريم.

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به شرکت جهش ژرف آويد مي باشد.

آدرس: تهران، نارمک خ ملايري پ 38 و 11، تلفکس : 77957569 -77922519 021(سه خط) ، تلگرام: 9354593519 98+